Наши услуги

Лифт - не роскошь, а необходимость для любого здания выше 4 этажей. Лифты используются не только в жилых домах, но и в общественных учреждениях (больницы, высотные офисные и торговые здания и т.д.), промышленности, на многоярусных парковках и многих других постройка  Подробнее...

Продаж ліфтів, підйомників і їх монтаж - основа діяльності нашої організації.

Грузовые и пассажирские лифты! Компания Кавитех

Продаж ліфтів, підйомників і їх монтаж - основа діяльності нашої організації.

ТОВ "Кавитех 2006" пропонує підйомне устаткування від відомих і таких, що зарекомендували себе з позитивного боку виробників, таких як, - SEC (Словенія), Doppler (Греція), MP LIFTS (MacPuarSA - Іспанія)IGV (Італія), ВАТ Карачаровский механічний завод, ВАТ Щербинский лифтостроительный завод і Могильовського лифтостроительного заводу.

Найважливішим чинником експлуатації ліфта є його безпека, що включає і роботу ліфта без збоїв і захищеність від несподіваних ситуацій. Величезну роль грають і матеріали, використовувані при виробництві, вживані механізми і системи управління, і правильне проектування ліфтів, а також монтаж і його подальше обслуговування. Виробництво пропонованих нами ліфтів здійснюється тільки профільними заводами на новітньому високотехнологічному устаткуванні з дотриманням усіх необхідних норм і вимог. Усе устаткування має дозвільну документацію в повному об'ємі. У нашому каталозі Ви знайдете устаткування виробників, які зарекомендували себе як надійний виробник з високою якістю і надійним партнером, адекватним відношенням і стабільною роботою!


Трохи інформації:

Пасажирський ліфт - це ліфт для перевезення людей і вантажів. Застосовується в житлі, офісах, готелях і так далі.
Пасажирські ліфти призначені для транспортування людей в житлових, громадських і адміністративних будівлях.
Ми пропонуємо широкий спектр ліфтів як вітчизняного, так і зарубіжного виробника Ліфти вантажопідйомністю від 180 до 1500 кг, із швидкістю руху від 0,5м/сік до 4.0 м/с, з верхнім і нижнім розташуванням машинного приміщення і ліфти Без Машинного приміщення.

Гідравлічні ліфти (hydraulic lifts) і електричні ліфти (traction lifts)

Ліфт в котедж ліфт для будинку - це компактний і функціональний ліфт для багаторівневих квартир, котеджів і особняків, малоповерхових адміністративних будівель.
Він повинен відповідати нормам безпеки, сучасним технології і бути естетичним...

В основному котеджні ліфти робляться з гідравлічним приводом, добре відповідним для невеликих будівель. Ліфтова установка не передає значних навантажень на будівельні конструкції і не вимагає облаштування додаткових стін, що несуть, і фундаментів. Це дає можливість легко встановити ліфт в готовий будинок або навіть в квартирі, завдяки мінімальному приямку - усього 10см!
Потрібний лише простір в 10 - 15 сантиметрів нижче рівня поли і 2,5 метри від поли останнього поверху до верхнього перекриття шахти.
Машинне приміщення цим ліфтам теж не потрібне - гідравлічний агрегат, який по розмірах можна порівняти з водогрійною газовою колонкою включаючий бак із запасом гідравлічної олії і гідронасос, може бути видалений на відстань до 5-7 метрів від шахти і спорятан, наприклад, під сходами.

Не менш важливо для домашнього ліфта - те, що не потрібно спеціальну електропроводку! Він живиться від звичайної мережі напругою 220 вольт, а його потужність менше 3 кВт!

Кабіна розрахована на підйом від 100 кг до 360 кг (4 дорослих людини) і рухається із швидкістю 0,15 - 0,2 метра в секунду.
Це не швидко, але і велика швидкість в приватному будинку просто не потрібна, вона може викликати дискомфорт, до того ж чим швидше рухається ліфт тим більше електроенергії він споживає і сильніше шумить.

Відстань між зупинками може бути навіть в 30-50 сантиметрів. Це особливо важливо коли у будинку є рівні, розташовані як би між основними поверхами. Тоді ліфт зупиниться на рівні поли цього рівня і відкриється бічні двері.

Обробка ліфта може бути виконана у будь-якому стилі. Двері шахти можуть нічим не відрізняться від кімнатних, а можуть бути скляними, бути оброблені шпоною цінних порід, пресованим ламінатом і так далі.

Лікарняний ліфт - ліфти для медичних установ. Такі ліфти робляться в жорсткій відповідності з вимогами, що пред'являються до медичних установ і транспортування хворих.
Лікарняний ліфт робиться з прохідною або непрохідною кабіною. Найбільш поширеними модифікаціями лікарняних - медичних ліфтів являються ліфти з ручним приводом дверей, забезпечені розсувними стулками з отвором дверей 1200 мм

Новинкою у вітчизняному лифтостроении, цього виду устаткування являються кабіни з автоматичним приводом дверей і телескопічними чотирьохстулковими дверима, що попарно відкриваються, з отвором 1200 мм.
Це дозволяє вільно провозити лежачого хворого із застосуванням різної ширини засобів (каталок) транспортувань. Особливістю таких ліфтів є наявність режиму пріоритетного виклику кабіни на поверх з метою перевезення хворого у супроводі медперсоналу без виконання попутних викликів з майданчиків, повз які проходить ліфт. При інших режимах ліфт працює як звичайний пасажирський, встановлений в лікувально-профілактичній установі.

Вантажний ліфт - призначається для транспортування вантажів з супроводом людини або без. Він менш комфортний чим пасажирський ліфт але на відміну від вантажних підйомників транспортування людей в нім дозволене і передбачене
Вантажні ліфти класифікуються:
малій вантажопідйомності: 50, 100, 250, 300 кг
середньою: 300 - 1000 кг,
великій вантажопідйомності: 1000 - 10 000 кг

Ліфти великої вантажопідйомності- від 500кг до 10 000 кг, випускаються із швидкістю руху від 0,22 до 0,5 м/с.
гідравлічні ліфти або з електричним приводом;
вичавні і з монорейкою;
ліфт з прохідною або непрохідною кабіною;
з автоматичними дверима або з ручним відкриванням
з управлінням з майданчиків поверхів, або з кабіни ліфта провідником, супроводжуючим вантаж.

Малий вантажний ліфт або сервісний ліфт - ідеальне рішення для кафе, ресторанів, їдалень, підприємств побутового обслуговування банків, бібліотек, і так далі. Сервісний ліфт буває вантажопідйомністю від 5 кг до 250 кг Малі габарити шахти для сервісного ліфта - головна перевага!

Підйомник для інвалідів (інвалідний підйомник) - спеціальний підйомний пристрій для транспортування людей з обмеженими можливостями. Турбота про людей з обмеженими можливостями - першочергове завдання цивілізованого суспільства! Спеціальні ліфти підйомники і платформи допоможуть заповнити для них втрачені можливості переміщення!

Ескалатор і траволаторы (чи травелаторы) - це підйомно- транспортне устаткування у вигляді похилих ступінчастих (ескалатори) або безступінчатих (траволаторы) конвеєрних стрічок, що рухаються, із сталі або алюмінію для підйому і спуску людей. Рекомендується до установки в місцях з високим пасажирським потоком - в торгових центрах, на вокзалах, виставкових комплексах і так далі
Проектування монтаж і гарантійне обслуговування ліфтового устаткування.
ТОВ "Кавитех 2006" виконує ліцензовані види робіт, пов'язані з проектуванням будівельної частини ліфтів : проекти заміни ліфтів, проекти реконструкції будівельної частини для установки ліфтів, проекти приставних шахт ліфтів проекти будівельної частини ліфта (при реконструкціях будівель), що знову зводиться.
Здійснює монтаж нових ліфтів, повну або часткову заміну ліфтів, що відпрацювали свій термін експлуатації, а також робить модернізацію (заміна застарілих компонентів ліфтової системи). Модернізація ліфтового устаткування, подовжує термін служби Вашого ліфта на чергові 25 років і позбавляє від купівлі нового ліфта.
Монтаж ескалаторів і траволаторов. Роботи по монтажу ескалаторів і траволаторов мають ряд особливостей. Необхідно забезпечити високу точність зборки для плавної роботи цього складного механізму і дотриматися усіх вимог ПУБЭЭ (Правилами пристрою і безпечної експлуатації ескалаторів), що накладаються.

Кваліфікація фахівців нашої компанії і передові технології монтажу дозволяють нам в найкоротші терміни здійснювати монтаж пуско-наладку і введення в експлуатацію будь-яких ліфтів (вантажних, пасажирських, лікарняних і ін.) і підйомників вітчизняних, і зарубіжних виробників.

Полезная информация

о лифтах

Форма заказа

Форма заказа, обратная связь:

Ваше имя:*
Ваш E-mail: *
Ваш телефон:
Ваш вопрос:*  


Контакты

Контактная информация:

(093) 487-93-93

E-mail: info@ualift.com.ua